Relaks i odpoczynek

Zapomnij na chwilę o codziennych problemach i zafunduj sobie relaks dla ciała i duszy w naszym studiu odnowy biologicznej. Odprężające zabiegi, piękne otoczenie i przyjemny nastrój sprawią, że zregenerujesz siły oraz naładujesz akumulatory pozytywną energią.

Sesja w salonie Wellness & SPA to wspaniały relaks i odprężenie, ale nie tylko.

Dzięki saunie i jacuzzi możesz osiągnąć znacznie więcej: pomóc swojemu organizmowi powrócić do równowagi po ćwiczeniach czy ciężkiej pracy, rozgrzać mięśnie, uelastycznić tkanki, ale także zwiększyć tempo przemiany materii, poprawić pracę układu krążenia i pozbyć się toksyn zalegających w skórze. Warto dodać, że kąpiel wodna zmniejsza obciążenie pozwalając odpocząć Twoim mięśniom i stawom.

SAUNA PAROWA

Kąpiel parowa w temperaturze od 43 do 46 st. C i relatywnie wysokiej wilgotności powietrza – do 100%. Poprawia ukrwienie skóry, oczyszcza ją i odżywia. Ma zbawienny wpływ na dolegliwości reumatyczne i zaburzenia dróg oddechowych.

WANNA Z HYDROMASAŻEM (JACUZZI)

Zapewnia relaks nieporównywalny z niczym innym. Ciepła woda rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie oraz łagodzi bóle. Jest to doskonały masaż regenerujący siły. Zabiegi w naszej wannie są wyjątkowe ze względu na jej wielofunkcyjność.

COŚ EKSTRA

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas spędzany w naszym SPA był dla Ciebie przyjemny i efektywny. W saunie unoszą się olejki eteryczne mające pozytywny wpływ na stan ciała i ducha. Odpowiednie mieszanki pozwalają zrelaksować się, uspokoić i wyciszyć. Mają także pozytywny wpływ na skórę. Wprowadzane przez inhalację, na przykład w saunie parowej, udrażniają układ oddechowy i wzmacniają odporność.

Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów