Relaks i odpoczynek

Zapomnij na chwilę o codziennych problemach i zafunduj sobie relaks dla ciała i duszy w naszym studiu odnowy biologicznej. Odprężające zabiegi, piękne otoczenie i przyjemny nastrój sprawią, że zregenerujesz siły oraz naładujesz akumulatory pozytywną energią.

Sesja w salonie Wellness & SPA to wspaniały relaks i odprężenie, ale nie tylko.

Dzięki saunie i jacuzzi możesz osiągnąć znacznie więcej: pomóc swojemu organizmowi powrócić do równowagi po ćwiczeniach czy ciężkiej pracy, rozgrzać mięśnie, uelastycznić tkanki, ale także zwiększyć tempo przemiany materii, poprawić pracę układu krążenia i pozbyć się toksyn zalegających w skórze. Warto dodać, że kąpiel wodna zmniejsza obciążenie pozwalając odpocząć Twoim mięśniom i stawom.

SAUNA PAROWA

Kąpiel parowa w temperaturze od 43 do 46 st. C i relatywnie wysokiej wilgotności powietrza – do 100%. Poprawia ukrwienie skóry, oczyszcza ją i odżywia. Ma zbawienny wpływ na dolegliwości reumatyczne i zaburzenia dróg oddechowych.

WANNA Z HYDROMASAŻEM (JACUZZI)

Zapewnia relaks nieporównywalny z niczym innym. Ciepła woda rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie oraz łagodzi bóle. Jest to doskonały masaż regenerujący siły. Zabiegi w naszej wannie są wyjątkowe ze względu na jej wielofunkcyjność.

COŚ EKSTRA

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas spędzany w naszym SPA był dla Ciebie przyjemny i efektywny. W saunie unoszą się olejki eteryczne mające pozytywny wpływ na stan ciała i ducha. Odpowiednie mieszanki pozwalają zrelaksować się, uspokoić i wyciszyć. Mają także pozytywny wpływ na skórę. Wprowadzane przez inhalację, na przykład w saunie parowej, udrażniają układ oddechowy i wzmacniają odporność.

Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami