Umów wizytę 

22 636 46 66

Kawitacja

Jedno urządzenie, potrójny efekt

Przeznaczenie

Dibi Skin Ultra to nowoczesne urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię emisji ultradźwięków i jonoforezy. Pozwala na przeprowadzenie efektywnego trójfazowego zabiegu: głębokiego oczyszczania w pierwszej fazie, intensywnej mikronizacji w fazie przenikania oraz skutecznego dotlenienia za sprawą mikromasażu.

Działanie

Oczyszczanie, czyli peeling kawitacyjny polega na łagodnym, równomiernym, a przy tym niezwykle przyjemnym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka oraz usuwaniu nadmiaru sebum. W fazie przenikania aktywne połączenie ultradźwięków i jonoforezy powoduje intensywne „bombardowanie” skóry składnikami aktywnymi. Działają one selektywnie na różne jej niedoskonałości i aktualne potrzeby. Na zakończenie rewitalizujący mikromasaż stymuluje poprawne funkcjonowanie skóry.

Efekty

Zabieg z wykorzystaniem Dibi Skin Ultra powoduje głębokie oczyszczenie skóry i przyczynia się do wyeliminowania jej niekorzystnych zmian. Pozbycie się nadmiaru sebum sprawia, że skóra nie błyszczy się nienaturalnie, ale ma zdrowy, matowy wygląd. Jest dotleniona, co z kolei wpływa na poprawę jej kolorytu. Pobudzenie jej naturalnych funkcji powoduje, że efekt utrzymuje się dłużej.

Czas trwania zabiegu: 90 minut