Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Odżywianie

Zaserwuj swojej skórze coś ekstra!

Kiedy masz ochotę na wyjątkowe danie, idziesz do dobrej restauracji. Twoja skóra także potrzebuje czasem bardziej wyrafinowanego „posiłku” niż to co serwujesz jej na co dzień w postaci kremów i maseczek. Skorzystaj z naszego menu profesjonalnych zbiegów odżywczych i zaserwuj swojej skórze coś ekstra.

Skóra to wizytówka ludzkiego ciała. Jej wygląd, szczególnie na twarzy, świadczy o stanie Twojego zdrowia i kondycji. Aby prezentować się pięknie i zdrowo potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji oraz diety bogatej w kluczowe dla niej składniki jak witaminy A, B i E, lecytyna czy proteiny. Wszelkie niedobory tych substancji w organizmie widać w pierwszej kolejności na skórze. Z drugiej strony, aby je uzupełnić od wewnątrz potrzeba wiele tygodni.

Dlatego warto od czasu do czasu zadziałać od zewnątrz i zaaplikować składniki odżywcze bezpośrednio na skórę gwarantując sobie natychmiastowy efekt. Aby jednak przedostały się one do jej głębszych warstw, czyli tam, gdzie są najbardziej potrzebne, nie wystarczy zwyczajna maseczka. Specjaliści od nowoczesnej kosmetologii poświęcili wiele czasu i energii, aby znaleźć sposoby skutecznego transportowania składników aktywnych do wnętrza skóry. Metodami tymi posługujemy się z powodzeniem w instytucie Sharley.