Usuwanie makijażu laserem

Na czym polega zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego?

Podczas zabiegu pigment osadzony w skórze poddawany jest działaniu promieni lasera o specjalnie dobranej długości fal: 1064nm lub 532nm. Pod wypływem działania lasera zniszczeniu ulegają cząsteczki pigmentu zawarte w komórkach skóry. Cząsteczki te i zniszczone komórki są następnie wchłaniane przez układ limfatyczny, a następnie w ciągu kilku następnych dni usuwane w procesie przemiany materii.

Usuwamy makijaż permanentny za pomocą nowoczesnego lasera Q-switch. Technologia Q-Switch nie tylko pozwala skutecznie usuwać makijaż permanentny ale równocześnie pobudza procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji.

Laser Q-switch usuwa makijaże permanentne o różnym zabarwieniu i intensywności, także te w postaci tatuaży.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od stanu, rodzaju pigmentacji i użytych barwników w makijażu permanentnym seria zabiegów laserem waha się od 2 do ok 5 w odstępach co 4-6 tygodni. W celu zwiększenia skuteczności i przyspieszenia efektów terapii laserem Q-Switch, ważne jest przestrzeganie zaleceń kosmetologa dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu usuwania makijażu permanentnego laserem.

Usuwanie makijażu laserem

Oczekiwany efekt po zabiegu

Usuwanie makijażu permanentnego laserem to praca wieloetapowa. Można z jego pomocą usunąć całkowicie makijaż lub znacznie go rozjaśnić. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeśli chodzi o stare, głębokie pigmentacje, makijaż może nie zniknąć całkowicie nawet po kilku zabiegach.

Pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce.

Najlepsi lekarze medycyny estetycznej z Allergan Medical Institute Lasery i preparaty medyczne potwierdzone skutecznością Własny parking oraz kompleksowa oferta upiększania

Powiązane usługi

Sprawdź naszą pełną ofertę

Usuwanie makijażu removerem

Pozbądź się niechcianego makijażu

Dowiedz się więcej
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów