Usuwanie makijażu removerem

Co to jest Bye-bye Pigment Remover Long-Time-Liner?

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner usuwa niechciany makijaż permanentny, a nawet tatuaże. Został opracowany w laboratorium w Monachium zgodnie z zasadą: „Tak łagodny, jak to możliwe, tak skuteczny, jak to konieczne”. Nie zawiera kwasów ani substancji toksycznych i jest oparty na roztworach alkalicznych. W zależności od wartości pH skóry, alkaliczny Bye-Bye Pigment Remover może wnikać głębiej w skórę niż inne środki do usuwania pigmentów zawierające kwasy lub sole. Zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment Remover jest więc skuteczniejszy i mniej obciążający dla skóry. Usuwa wszystkie pigmenty (w tym pigmenty kamuflażowe) w zależności od głębokości makijażu lub tatuażu. Przy prawidłowym stosowaniu ryzyko bliznowacenia jest bardzo niskie.

Jak wygląda zabieg?

Usuwanie makijażu permanentnego removerem Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner polega na punktowym wprowadzeniu do skóry za pomocą igły i urządzenia do pigmentacji specjalistycznego preparatu. Remover wnika w powierzchniowe warstwy skóry, łączy się z pigmentem i usuwa go ze skóry. Część pigmentu zostaje usunięta wraz z removerem już podczas zabiegu. Pozostała część jest stopniowo usuwana w procesie  gojenia się skóry. Barwnik połączony w cząsteczkami removera jest transportowany na powierzchnię skóry. Na powierzchni skóry w tym momencie może tworzyć się delikatny strupek.

Usuwanie makijażu permanentnego brwi removerem

Za pomocą Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner usuwamy makijaż permanentny brwi w różnym stanie i kolorach: od bardzo ciemnych, czarnych brwi, poprzez niebieskie, brązowe i czerwone a nawet pomarańczowe odcienie. Remover usuwa nawet bardzo głębokie, tatuażowe pigmentacje.

Usuwanie makijażu permanentnego ust removerem

W okolicy ust możliwe jest jedynie usuwanie barwnika, który znajduje się poza czerwienią wargową. Oznacza to, że nie można removerem pracować na czerwieni wargowej ale tylko poza nią. Jeśli zatem posiadasz makijaż, który jest poza linią ust i chcesz się go pozbyć, skontaktuj się z nami!

Usuwanie makijażu permanentnego oczu removerem

W niektórych przypadkach możliwe jest również usuwanie makijażu permanentnego w okolicy oczu. W ten sposób możemy pozbyć się szerokich rozlanych plam z barwnika, czy innych błędów w sztuce makijażu.

Masz problem z wyglądem kresek na powiekach? Zapraszamy na konsultacje!

Usuwanie makijażu removerem

Oczekiwany efekt po zabiegu

Usuwanie makijażu permanentnego removerem to praca wieloetapowa. Można z jego pomocą usunąć całkowicie makijaż lub znacznie go rozjaśnić. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeśli chodzi o stare, głębokie pigmentacje, makijaż może nie zniknąć całkowicie nawet po kilku zabiegach removerem.

Pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce.

Najlepsi lekarze medycyny estetycznej z Allergan Medical Institute Lasery i preparaty medyczne potwierdzone skutecznością Własny parking oraz kompleksowa oferta upiększania

Powiązane usługi

Sprawdź naszą pełną ofertę

Usuwanie makijażu laserem

Usuń makijaż za pomocą nowoczesnego lasera

Dowiedz się więcej
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów