Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Makijaż

Wioletta Uzarowicz

Makijażystka, wizażystka, szkoleniowiec. Specjalizuje się w makijażu biznesowym oraz metamorfozach. Współpracując z profesjonalnymi markami kosmetycznymi tworzy makijaże do reklam, sesji zdjęciowych oraz makijaże sezonowe. Główna wizażystka w konkursach Miss Polonia, Miss World, Miss Mazowsza, Elite Model Look. Ekspert w dziedzinie wizażu w programach TVP2, TVN, Super Stacja. Autorka podręcznika dla wizażystów „Sztuka makijażu profesjonalnego”.

Indywidualna lekcja makijażu

Spotkanie ma na celu dopasowanie makijażu oraz kosmetyków kolorowych do typu urody, charakteru pracy oraz indywidualnych upodobań klientki. Podczas spotkania wykonywana jest analiza proporcji twarzy, typu kolorystycznego, kształtu oczu oraz indywidualnych cech urody. W trakcie spotkania klientka przy pomocy instruktora, uczy się wykonania makijażu w oparciu o profesjonalne techniki wizażu. W ramach szkolenia klientka otrzymuje skrypt zawierający materiały szkoleniowe. Skrypt stanowi bazę merytoryczną i podstawę do dalszej samodzielnej pracy nad wizerunkiem.

Czas spotkania: 2h 30min
Koszt szkolenia: 450zł

Makijaż okolicznościowy

Szykujecie się na wielkie wyjście? Chcecie wyglądać olśniewająco? Zapraszamy do Sharley. Wykonujemy makijaże ślubne, wieczorowe, koktajlowe, okazjonalne – dopasowane do typu urody klientki, całości stylizacji oraz indywidualnych upodobań.

Koszt makijażu: 250zł

Warsztaty z makijażu biznesowego

Szkolenie adresowanie jest do kobiet, dla których wizerunek odgrywa znaczącą rolę w rozwoju kariery, kontaktach biznesowych i negocjacjach zawodowych.
Szkolenie oparte jest na wykładzie, pokazie oraz indywidualnych konsultacjach uczestniczek szkolenia z wizażystką. Kluczową część szkolenia stanowią indywidualne porady i wskazówki ukierunkowujące w głównej mierze na dobór makijażu i kosmetyków kolorowych.

Główne zagadnienia merytoryczne:

  • Etapy i techniki wykonania makijażu,
  • Modelowanie twarzy,
  • Dwie podstawowe techniki makijażu oczu: w pionie i w poziomie,
  • Modelowanie kształtu brwi,
  • Modelowanie kształtu ust,
  • Najważniejsze cechy makijażu biznesowego,
  • Charakterystyka typów kolorystycznych.

W ramach szkolenia uczestniczki otrzymują skrypt zawierający materiały szkoleniowe. Skrypt stanowi bazę merytoryczną i podstawę do dalszej samodzielnej pracy nad wizerunkiem.

Czas spotkania: 3h
Koszt szkolenia: 200zł/uczestnik