sharley_recepcja_kadra_1

Recepcja

Nasze recepcjonistki przyjmą Państwa z serdecznością, udzielą wszystkich informacji i zorganizują pobyt w Salonie. Ważne, by każda wizyta stała się nie tylko elementem pielęgnacji ciała, ale prawdziwą, chwilą relaksu, pełnego odprężenia. Przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki odpoczniecie Państwo w atmosferze spokoju i luksusu, otoczeni opieką sympatycznego i profesjonalnego personelu Salonu Sharley.

Na recepcji pomogą Wam: od lewej: Agata Rączkowska, Anna Maciołek, Magdalena Grabowska, Katarzyna Dymek

sharley_kadra_fryzjer

Fryzjerzy

Nasi fryzjerzy pomogą wydobyć piękno włosów przy wykorzystaniu największych osiągnięć firmy L’oreal Professionnel oraz Kerastase. Udzielą fachowej porady dotyczącej stylizacji fryzury i doboru kosmetyków, dzięki którym zarówno w naszym salonie, jak i w domu, będziecie mogli profesjonalnie zadbać o swoje włosy.

Waszą fryzurą zajmą się: Monika Rutkowska, Joanna Krakowska, Robert Sobiecki, Małgorzata Molska, Iwona Kamińska, Aneta Sztyk, Anna Rybak.

Kosmetyka

Doświadczony zespół kosmetyczek zadba o zdrowy wygląd i piękno skóry. Pod opieką naszych kosmetyczek Wasza skóra nabierze blasku i zachowa upragnioną młodość. Nasz personel doradzi w wyborze zabiegów i podpowie, jak w domu pielęgnować skórę, by wyglądać pięknie i młodo.

W Dziale kosmetycznym pomogą Wam: Ewelina Grochal, Elżbieta Manowska, Małgorzata Laszczak, Katarzyna Jabłońska.

Pielęgnacja ciała

W odnalezieniu harmonii ciała i ducha pomogą Państwu nasi specjaliści od pielęgnacji ciała. Polecą najlepsze dla każdego rodzaju skóry zabiegi, zmierzą się z każdym wyzwaniem, m.in.:cellulitem, niedoskonałościami skóry i zmęczeniem. Sprawią, że pobyt w naszym Salonie będzie prawdziwą chwilą relaksu oraz, że Państwa ciało będzie zadbane i zdrowe.

O Państwa ciało zatroszczą się: Katarzyna Bogulska, Piotr Gładysz, Anna Kamińska.

Linergistki

Wszystkie specjalistki od makijażu trwałego w Instytucie Sharley posiadają certyfikat Elite Lingerist Long Time Liner®. Są laureatkami wielu nagród w Mistrzostwach Makijażu Trwałego w Polsce, gdzie zajmowały najwyższe pozycje. Ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantują najwyższej jakości usługi i pewność, że makijaż trwały pozwoli czuć się każdej kobiecie pięknie niezależnie od sytuacji i pory dnia i nocy.

Pięknno Państwa twarzy pomogą wydobyć: Anna Magnuska, Beata Wodzińska, Irena Martyniuk, Joanna Andrzejewska – Laskowska, Maria Maciejewska.

Manicure i pedicure

Zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka. Ich nienaganny wygląd pomogą utrzymać nasze specjalistki od manicure i pedicure, posiadające wieloletnie doświadczenie i znajomość najnowszych trendów w kosmetyce. Zaopiekują się też stopami. Sprawią, że stopy będą zawsze gotowe, by pokazać je w najładniejszych butach, na plaży czy bose na kanapie.

W dziale manicure i pedicure spotkacie: Hannę Góralczyk – Woźniak, Bogumiłę Bobrowską