Umów wizytę 

22 636 46 66

Mezoterapia na przebarwienia

przydatna pomoc w leczeniu przebarwień

O zbawiennym dla skóry działaniu mezoterapii nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Jest ona wciąż jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Warto wspomóc się nią również w leczeniu przebarwień. Mezoterapia nie zastąpi wprawdzie takich zabiegów jak peelingi chemiczne czy laseroterapia, ale stanowi ich doskonałe uzupełnienie. Jest bowiem bardzo skuteczna w zapobieganiu nawrotom plam barwnikowych. Warto zastosować ją prewencyjnie na przykład przed urlopem.

Preparaty wykorzystywane w leczeniu przebarwień:

Dermaheal HSR

Ma podwójne działanie: regeneracja skóry + efekt rozjaśnienia. Wpływa na redukcję syntezy melaniny.

RRS® HA Whitening

Wypróbuj doskonały preparat na przebarwienia RRS® HA Whitening. Doskonale sprawdza się w leczeniu depigmentacyjnym twarzy i dekoltu. Stosuje się go leczenia skóry uszkodzonej słońcem, w Melasmie i Chloasmie. Efektem jest wybielenie przebarwień i wyregulowanie kolorytu skóry. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich, bez limitu wieku.

Okolice stosowania preparatu: twarz, szyja, dekolt.

AQUASHINE Rewitalizacja i Rozjaśnienie

Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt , nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu.

Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5% – nawilża skórę. Kompleks peptydowy pobudza komórki do regeneracji i odbudowy. Kompleks odżywczy zawierający: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów, oraz 5 kwasów nukleinowych.

  • Odżywia i regeneruje skórę.
  • Redukuje przebarwienia skóry, plamy starcze i piegi, zmniejszając proces melaniny
  • Zapobiega procesowi nadmiernej hyperpigmentacji
  • Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry
  • Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferację komórkową
  • Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę