Umów wizytę 

22 636 46 66

Detoks

Uwolnij skórę od toksyn

Pozbądź się stresu i toksyn

Mało kto uświadamia sobie, jak wielki wpływ na wygląd i stan skóry ma jej codzienne bezwiedne zanieczyszczanie. Kiedy dostrzegasz, że jest szara, zmęczona, z cellulitem, zwykle szukasz pomocy w doraźnych środkach pielęgnacyjnych. Tymczasem problem tkwi znacznie głębiej. Twoja skóra potrzebuje odtrucia ze szkodliwych substancji, które stale dostają się do niej zarówno z zewnątrz jak i od środka.

Modyfikowane genetycznie i konserwowane chemicznie jedzenie, duże ilości kawy, alkohol, dym papierosowy, spaliny – wszystko to przyczynia się do zanieczyszczania organizmu szkodliwymi substancjami. Oczywiście został on wyposażony w odpowiednie mechanizmy obronne. Skóra na przykład pozbywa się toksyn między innymi przez pot i limfę. Kiedy jednak ich stężenie jest zbyt duże, ta wewnętrzna równowaga zostaje zaburzona i potrzebuje ingerencji z zewnątrz.

Współczesny tryb życia niestety nie sprzyja naturalnemu oczyszczaniu. Nasze ciało ma do czynienia ze zbyt dużą ilością toksyn, z których części nie jest w stanie usunąć samoczynnie. Wnikają one w tkanki i odkładają się w nich. W ten właśnie sposób w podskórnej tkance tłuszczowej powstaje cellulit. Z kolei toksyny gromadzące się w tkance łącznej powodują przyspieszone starzenie się skóry. Wychodząc naprzeciw tym problemom, mamy w swojej ofercie szereg zabiegów detoksykujących, dzięki którym oczyścisz skórę z toksyn i przywrócisz jej blask, jędrność i gładkość, a sobie dobre samopoczucie i energię do życia.