Umów wizytę 

22 636 46 66

Long-Time-Liner®

Pigmentacja korygująca

Przywracamy naturalne piękno

Makijaż trwały powinien zdobić kobietę i dodawać jej blasku. Co zrobić kiedy wykonany makijaż nie spełnia jednak swojego zadania? Może się tak wydarzyć, gdy makijaż wykonany został, np. przez niedoświadczoną osobę lub przy użyciu nieodpowiedniego sprzętu, pigmentu czy koloru. Czasami makijaż permanentny może się również odbarwić. Dzieje się tak np. w przypadku, gdy w skórze jest za dużo własnego czerwonego pigmentu oraz gdy dodatkowo do wykonania makijażu został użyty barwnik w ciepłej tonacji. W takim przypadku ratunkiem jest pigmentacja korygująca. Pozwala ona zlikwidować np. efekt czerwonych brwi. W Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wykonujemy zabiegi korygujące błędy w makijażu permanentnym. Pigmentacja korygująca pozwala zniwelować przebarwienia, odbarwienia i inne błędy powstałe w wyniku nieumiejętnego wykonania makijażu permanentnego. Nasze doświadczone linergistki, wyszkolone również z zakresu pigmentacji korygującej, pomogą Ci odzyskać dobry wygląd i samopoczucie. Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim makijażu przyjdź do nas! Zaufaj naszemu doświadczeniu i czuj się znowu piękna!

Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim makijażu przyjdź do nas – zmienimy go! Zaufaj naszemu doświadczeniu i czuj się piękna!

pigmentacja korygująca
pigmentacja korygująca
pigmentacja korygująca

Wszystkie zdjęcia przedstawiają makijaż tuż po zabiegu. Delikatna opuchlizna jest sprawą naturalną i zniknie po krótkim czasie. Tuż po zabiegu efekt kolorystyczny jest dość mocny i wyraźny. Po kilku dniach, po wyłuszczeniu się naskórka makijaż zblednie i stanie się delikatniejszy.